« Studeni 2017 »

Prijevoz učenika - upisno područje
Autor: Emil Božikov, 12. 9. 2017.

Obavijest o prijevozu učenika i upisnom području

Poštovani roditelji,

obavijestio bih vas da će učenici koji su upisani u OŠ Brodarica a ne pripadaju istoj prema upisnim područjima imati dovoz i odvoz do škole u sljedeće dvije nastavne godine. Nakon protoka toga vremena, ako se ništa ne promijeni u Odluci o upisnim područjima, učenici koji ne pripadaju prema upisnom području OŠ Brodarica više neće imati pravo na besplatan prijevoz odnosno isti će moći upisati osnovnoškolsko obrazovanje u OŠ Brodarica bez prava na organiziran prijevoz.

Od dana 13.rujna 2017.godine u području Ražina donjih autobus će se zaustavljati na sljedećim stanicama:

- trgovina Konzum

- ulica Josipa Radnika

- križanje ulice Josipa Radnika i Jadrtovačke ulice

Dakle, u području Ražina Donjih autobus će se u dovozu i odvozu zaustavljati na tri (3) autobusne stanice. Zamolio bih sve roditelje koji imaju potrebu za prijevozom svoje djece da ove izmijenjene okolnosti uzmu u obzir te da na vrijeme pošalju djecu u školu.

S poštovanjem,                                                                    Ravnatelj

Emil Božikov