Državno natjecanje iz njemačkog jezika u našoj školi.
Autor: Emil Božikov, 21. 4. 2015.

DRŽAVNO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA

Brodarica, 21.- 23. 04.2015.

Nakon domaćinstva Državne smotre LiDraNo već šestu godinu zaredom, naša škola će biti domaćin Državnog natjecanja iz njemačkoga jezika za osnovne i srednje škole Republike Hrvatske. Državno natjecanje je na rasporedu od 21. do 23.travnja 2015.godine ,a svi sudionici bit će smješteni u hotelskom naselju Solaris, gdje će u kongresnoj dvorani hotela Ivan biti i svečano otvaranje (21.travnja 2015.godine s početkom u 18.oo sati). Natjecanje će se odvijati u matičnoj školi na Brodarici.

Svim sudionicima državnog natjecanja želimo puno uspjeha te ugodan boravak u našoj školi i gradu Šibeniku.

PROGRAM NATJECANJA               SUDIONICI NATJECANJA

OBJAVA TOČNIH RJEŠENJA PISANOGA DIJELA (22.04. - 13:15 )

KATEGORIJA A                 KATEGORIJA B

KATEGORIJA I.                     KATEGORIJA II.             KATEGORIJA III.

KONAČNI REZULTATI 21. DRŽAVNOG NATJECANJA