Župana posjetili učenici 3. razreda iz Brodarice i Grebaštice
Autor: Silvija Marin, 3. 4. 2017.

Župan Goran Pauk i pročelnica Upravnog odjela za prosvjetu, znanost, kulturu i šport Dijana Ercegović jutros su u Uredu župana ugostili učenike trećeg razreda Osnovne škole Brodarica i područne škole Grebaštica.

Znatiželjne učenike koji su došli u sklopu nastave iz predmeta Priroda i društvo u pratnji svojih učiteljica Mirele Sladić i Ursule Jurić, zanimalo je kako izgleda županov radni dan, ima li vremena za sebe i kako to vrijeme provodi, te što ga čini u životu sretnim.

Pametne glavice malenih osnovnoškolaca zanima i koji se projekti planiraju raditi u županiji, koji je Šibenik po veličini grad u Hrvatskoj, te hoće li ponovno biti kandidat za župana.

Terensku nastavu nastavljaju posjetom gradonačelniku, odlaskom na Tvrđavu Sv. Mihovila i obilaskom Grada Šibenik.

Preuzeto sa službenih stranica Šibensko-kninske županije