Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave
Autor: Ivana Križanac, 1. 6. 2017.

U našoj školi je održano Županijsko stručno vijeće učitelja razredne nastave Uloga eTwinning aktivnosti u razrednoj nastavi...

Sudionici skupa su upoznati s mogućnostima Erasmus+ programa te primjerima dobre prakse u I. OŠ Bjelovar i u našoj školi.

Program skupa:

1. Mogućnosti u programu Erasmus+ Opće obrazovanje za učitelje razredne nastave, mr. Nataša Ljubić Klemše, učitelj savjetnik i eTwinning ambasador

2. Primjeri Erasmus+ projekata učitelja razredne nastave
• English Learning Friends, mr. Nataša Ljubić Klemše, učitelj savjetnik
• What's APPening in our Europe i Energy for Life, mr. Ivana Križanac, učitelj savjetnik

3. Primjer eTwinning projekta učitelja razredne nastave
• Let's be e-citizens, Branka Pastuović, učitelj savjetnik

4. Evaluacija skupa

Iskoristili smo priliku te predstavili Erasmus+ projekte u našoj školi te pozvali zainteresirane da nam se pridruže u realizaciji planiranih aktivnosti.