Poziv na testirane - spremač/spremačica
Autor: Meri Friganović, 28. 2. 2022.

KLASA: 112-02/22-01/12

URBROJ: 2182-62-01-21-01

U Brodarici 28. veljače 2022.

POZIV NA USMENU PROCJENU ODNOSNO TESTIRANJE

I VREDNOVANJE

USMENA PROCJENA ODNOSNO TESTIRANJE I VREDNOVANJE KANDIDATA u postupku natječaja za zasnivanje radnog odnosa spremač/spremačica,  na  određeno nepuno radno vrijeme, 30 sati ukupnog tjednog radnog vremena koji je objavljen dana 15. veljače 2022. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Brodarica, Brodarica, održat će dana 3. ožujka 2022. (četvrtak) u Osnovnoj školi Brodarica s početkom u 13.00 sati.  Na procjenu odnosno testiranje i vrednovanje pozivaju se sljedeći kandidata:

REDNI BROJ

IME I PREZIME KANDIDATA

1.

S. P.

2.

Z. V.

PRAVILA TESTIRANJA

Kandidat/kinja je dužan/na na procjenu odnosno testiranje ponijeti sa sobom odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu) na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata/kinje i masku za lice.

Ako kandidat/kinja ne pristupi procjeni odnosno testiranju smatra se da da je odustao/la od prijave na natječaj i ne smatra se kandidatom/kinjom.

Svi članovi Povjerenstva imaju pravo postavljati do tri pitanja iz područja objavljeni na mrežnoj stranici Osnovne škole Brodarica (http://os-brodarica.skole.hr, pod rubrikom Naslovnica, podrubrika Natječaji) koja se vrednuju od strane svakog člana Povjerenstva pojedinačno od 1-5 bodova i na kraju zbrajaju.

Razgovor s ravnateljicom će se obaviti nakon usmene procjene odnosno testiranja.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje