Primjena prirodoznanstvene metode u početnoj nastavi prirodoslovlja
Autor: Sandra Lacić, 25. 4. 2019.

I ove školske godine su učenici trećeg razreda naše škole i PŠ Grebaštica istraživali more i obalu. Opisivali su životne uvjete, istraživali alge, biljke i životinje.

Ovo je jedan dio projekta Primjena prirodoznanstvene metode u početnoj nastavi prirodoslovlja koji se kontinuirano provodi u našoj školi od 2009. godine.

Suvremena nastava prirodoslovlja zahtijeva da učenici osim sadržaja prirodoslovlja spoznaju prirodoznanstvenu metodu i prirodoslovne postupke, načine istraživanja, otkrivanja i dolaženja do znanstvenih spoznaja, a sve s ciljem kako bi se osposobili za samostalno spoznavanje okoliša...

Sve materijale koji su vam potrebni za izovđenje istraživanja možete preuzeti ovdje.

Priloženi dokumenti:
RL1.doc (815.50 KB)