Zaprimanje i evidencija prijavnica (upisi u srednju školu) 2020.
Autor: Maja Morić Kulušić, 21. 7. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

u srijedu, 22. srpnja 2020. u 12:00 sati zaključat će se liste prioriteta kandidata te će od toga trenutka biti omogućen dohvat prijavnice.

Prijavnice moraju potpisati kandidat i njegov roditelj/skrbnik. U opravdanom slučaju, ako kandidat nije u mogućnosti potpisati prijavnicu, dovoljan je potpis roditelja/skrbnika. Ako ni roditelj/skrbnik nije u mogućnosti potpisati prijavnicu, prijavnicu može potpisati opunomoćena osoba (roditelj/skrbnik daje punomoć kod javnog bilježnika).

VAŽNO!
Samo kandidati za koje je u sustavu označeno da su predali potpisanu prijavnicu naći će se na konačnim ljestvicama poretka.

Učenici koji su ostvarili pravo izravnog upisa kao učenici s teškoćama u razvoju na rangiranju koje je završeno 8. srpnja 2020. NE nose prijavnice u osnovnu školu (jer su svoju prijavu potpisali u županijskom upravnom odjelu).

Učenici 8. razreda škola u RH svoje će prijavnice moći ispisati sa svog sučelja na kartici "Moj odabir" ili dobiti od razrednika u svojoj osnovnoj školi te ih potpisane na vrijeme moraju elektronički ili osobno dostaviti razredniku do 23. srpnja 2020. u vremenu 9:00 - 12:00 sati ( iznimno 24. srpnja 2020. godine do 15:00 sati).

8. a (9:00 - 11:00 sati)

8. b (10:00 - 12:00 sati)

NAPOMENA: zbog epidemioloških mjera koje su na snazi, a sa svrhom suzbijanja širenja zaraze COVID-19, ulaz u prostor Škole moguć je isključivo uz upotrebu (vlastite) zaštitne maske za lice uz ograničen broj osoba u isto vrijeme.

Ravnateljica Maja Morić, dipl. uč.