LiDraNo 2016.
Autor: Silvija Marin, 6. 4. 2016.

Osnovna škola Brodarica sedmi je put bila domaćin državne   smotre LiDraNo koja  obilježava 25 godina svoga postojanja.Smotra se održala od 4. do 6.travnja u hotelskom naselju Solaris.

Nastupom združenih zborova Osnovne škole Brodarica i Osnovne škole Tina Ujevića Šibenik (pod vodstvom voditeljice-gospođe Eliane Trutin-Šupe) te nastupom dramske radionice dječje udruge "Kolajna "iz Tribunja svečano je otvoren ovogodišnji LiDraNo.Gospodin Emil Božikov pozdravio je sve prisutne u kongresnoj dvorani "Kornati"te im zaželio dobrodošlicu u naš lijepi grad Šibenik i Šibensko-kninsku županiju.

U dva smo dana uživali u nastupima mladih literata,glumaca,urednika radijskih emisija i školskih listova.Čarolijom riječi,pokreta i zvukova pomogli su nam da uplovimo u svijet igre i mašte,promičući pri tom naš hrvatskijezik.

Posljednjeg dana LiDraNa uživali smo u gledanju i slušanju ponajboljih radova iz svih kategorija ovogodišnje Smotre.