Školska zadruga i dequpage radionica!
Autor: Ivana Križanac, 18. 11. 2013.

Naša školska zadruga organizirala je za učenike 6. razreda u srijedu 13.11.2013. u učionici broj 1 kreativnu radionicu tijekom 4. i 5. sata.

Slike govore više od tisuću riječi...

Motivirani i zadovoljni, radosni i zaigrani naši šestaši su na keramičke pločice dequpage tehnikom stavljali salvete i bojali ih svojim vrijednim rukama.

Neki od njih su svoje lijepe radove već rezervirali za sebe kada školska zadruga bude organizirala ponudu svojih radova za vrijeme školske priredbe.
Sve su to oni naučili uz pomoć Anite Troskot, instruktorice kreativne radionice udruge Centar za hagioterapiju Šibenik  te potporu svojih nastavnika.

Lijepo je što postojite!!!

Autor teksta: Robert Šimić, vjeroučitelj i voditelj školske zadruge