Upis u 1. razred
Autor: Lucija Čoga, 31. 5. 2016.

Poštovani roditelji,

upis djece u prvi razred obavljati će se u razdoblju od 6.6.2016. do 10.6.2016. u uredu psihologa. Prilikom upisa roditelji djeteta dužni su donijeti Potvrdu o pregledu djeteta prije upisa u prvi razred od školske liječnice.

Također, Osnovna škola Brodarica od sljedeće nastavne godine 2016./2017. uvodi učeničke uniforme. Iste će se sastojati od četiri polo majice (dvije duge i dvije kratke majice). Obveza nošenja učeničkih uniformi će se implementirati u sve akte škole.

Upis djece u prvi razred i odabir veličine učeničke uniforme za buduće prvoškolce odvijati će se od 6.6.2016. do 10.6.2016. prema sljedećem rasporedu:

Ujutro      Popodne
Ponedjeljak    14-18 h
Utorak  8-12 h
Srijeda    14-18 h
Četvrtak   8-12 h
Petak  8-12 h

U Brodarici, 31. svibnja 2016.                                        Ravnatelj:

Emil Božikov, prof.