Humanitarna akcija u našoj školi
Autor: Gordana Palada, 19. 12. 2019.

Naša škola se pridružila humanitarnoj akciji 'Upletimo se' zagrebačke udruge OZANA, u sklopu koje smo upleli dekicu za zagrebačke beskućnike.

Više o nastajanju i slanju dekice možete pogledati u kratkom filmu klikom na poveznicu ili sliku.

O samoj akciji možete pročitati više na poveznici, a naše pismo u nastavku obavijesti.

Naše pismo:

Poštovani,

ovaj paket vam šaljemo iz OŠ Brodarca. S veseljem smo se pridružili vašoj humanitarnoj akciji UPLETIMO SE, za koju smo doznali zadnje dane štrajka. Nismo bili sigurni hoćemo li uspjeti isplesti cijelu dekicu, ali uz vrijedne ruke Nede, Ursule, Ivane, Sanje i Drage sve je postalo moguće. Pridružile su nam se i obitelji naših učenica Sare, Eve i Marije, kao i sumještanka Ojdana koja se sasvim slučajno zatekla u školi. Dobri duh Božića se brzo širi:)  Svih je u školi veselio napredak našeg rada. Na kraju smo upleli i viška, što ćete sigurno korisno upotrijebiti. Naša Neda je čak kreirala i kapu da kompletira kolekciju.

Nadamo se da ćemo nekome potrebitom prenijeti toplinu naših ruku i uljepšati Božić. Vama hvala što organizirate akcije u kojima svi zajedno rastemo.

Srdačan pozdrav,

Gordana Palada

Sretan i blagoslovljen Božić žele vam djelatnici i učenici OŠ Brodarica!