Novi uspjeh naših učenika u likovnom stvaralaštvu
Autor: Vera Ljubić, 22. 3. 2020.

Dragi svi,

povodom Svjetskog dana voda, 22. ožujka,  Radio Ritam je, kao organizator projekta, u suradnji s Vodovodom i odvodnjom Šibenik, Društvom ,,Naša djeca'' i Nacionalnim parkom Krka raspisao likovni natječaj za učenike osnovnih škola na kojem su naši učenici postigli izvrsne rezultate!

1. mjesto u kategoriji grupnih radova osvojili su učenici 3.a i 6.a razreda OŠ Brodarica dok su sva tri prva mjesta u kategoriji individualnih radova došla također u naše ruke, i to ovim slijedom:  1. mjesto osvojila je Mareta Antić, 2. mjesto Petra Antunović i 3. mjesto Jerina Perica.

Našem Roku Milutinu, učeniku 3.a razreda, čestitamo na osvajanju 2. mjesta u kategoriji ,,Najoriginalniji rad''!

Veselimo se vrijednoj nagradi organizatora, izletu u NP Krka koji će morati pričekati još neko vrijeme. Mi ćemo dotad i dalje razvijati našu kreativnost novim online izazovima!

Mentorice: Lenka Pejaković, prof. i  Vera Ljubić, dipl. uč.