Izjava roditelja vezano uz povratak djece u Školu 11.05.2020.
Autor: Sandra Šupe, Maja Morić Kulušić, 4. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

na temelju zaključka Vlade RH planiran je povratak učenika razredne nastave u škole od 11. svibnja 2020. uz propisane uvjete povratka. Sadržaj uputa i preporuka MZO-a i epidemioloških mjera HZJZ-a objavili smo u prethodnim vijestima.

Izjavu za roditelje, djeteta koje ispunjava navedene uvjete i planira pohađati nastavu u Školi, preuzmite iz privitka ove vijesti i ispunite te dostavite u matičnu školu u Brodarici do 6. svibnja 2020. u vremenu 8:00 - 12:30 sati te obavijestite razrednicu djeteta.

Nakon što utvrdimo eventualan broj učenika (grupe) koji će pohađati nastavu u Školi, objavit ćemo raspored sati i organizaciju rada.

Potpisanu Izjavu moguće je dostaviti na sljedeće načine:

1. Isprintanu i potpisanu Izjavu dostaviti osobno u OŠ Brodarica u vremenu 8:00 - 12:30 sati

2. Isprintanu i potpisanu Izjavu skenirati ili fotografirati te poslati na e-mail ured@os-brodarica.skole.hr

S poštovanjem i uz srdačan pozdrav,

psihologinja Sandra Šupe i ravnateljica Maja Morić

Priloženi dokumenti: