POČETAK NOVE NASTAVNE GODINE 2020./2021.
Autor: Maja Morić Kulušić, 28. 8. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

u ponedjeljak 7. 9. 2020. počinje nova nastavna godina.

Prvoga nastavnoga dana učenici će u Školi zadužiti:

1. udžbenike (financira MZO)

2. likovne mape (naručene skupnom narudžbom preko škole - ako je netko već kupio likovnu mapu svom djetetu neće preuzeti nabavljenu preko škole, financiraju roditelji/skrbnici).

Detaljne upute organizacije i rasporeda prvoga radnoga nastavnoga dana kao i upute o detaljnoj organizaciji nastave i prijevoza u matičnoj i područnim školama u skladu s propisanim epidemiološkim mjerama bit će dostupne svim roditeljima na vrijeme putem razrednika i objavljene na web-stranici Škole.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio je epidemiološke mjere za školske i predškolske ustanove koje će se provoditi tijekom epidemije COVID-19. Objavljene mjere bit će prilagođene potrebama i mogućnostima svake škole. Do 31. kolovoza školama će biti dostavljene detaljne upute, od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja, kako će se te mjere primjenjivati u školama s obzirom na specifičnosti svake školske ustanove.

Ravnateljica, Maja Morić