Kako se primjereno, odgovorno

i sigurno koristiti internetom!

Veliki šahovski uspjeh malog Ivana
Autor: Divna Vukičević, 2. 12. 2020.

Ivano Močić, učenik 2.b razreda osvojio je 1.mjesto na međunarodnom turniru u šahu. Turnir je održan online, 28. 11. 2020. u sklopu Dubai Chess Academy za djecu do 10 godina. Sudjelovala su djeca iz cijelog svijeta, njih 30.

Naš Ivano osvojio je 1.mjesto, a dječaci iz Indije i Filipina 2. i 3. mjesto. Nagrađen je diplomom i pozivom za sudjelovanje na sljedećem turniru u prosincu.

Član je Šahovskog kluba Šibenik. Na zadnjem natjecanju 22.11.2020. igrao je za seniore. Pobijedio je daleko starijeg protivnika i tako donio pobjedu svom klubu. Tako je postao najmlađi šahist u povijesti kluba kojemu je to uspjelo.

Čestitke i poklon od ravnateljice.

Bravo, Ivano! Želimo ti još puno medalja, diploma, a nadasve radosti i zabave u igranju šaha!