Obavijest! Jesenski odmor učenika.
Autor: Maja Morić Kulušić, 24. 10. 2023.

U Brodarici  23. listopada 2023.

OBAVIJEST  10.

Poštovani učenici,

jesenski odmor učenika počinje u ponedjeljak 30. listopada i završava u utorak 31. listopada 2023.. U srijedu 1. studenoga ujedno obilježavamo blagdan Republike Hrvatske – Svi sveti i nastava se također neće održavati.

U četvrtak 2. studenoga nastava se odvija prema uobičajenom rasporedu: razredna nastava jutarnja smjena, predmetna nastava poslijepodnevna smjena i područne škole jutarnja smjena.

Škola je u ponedjeljak 30. listopada i u utorak 31. listopada otvorena u jutarnjoj smjeni, rad sa strankama vrši se do 12:00 sati.

Želimo vam veseo i ugodan odmor!                                                                                                                                                                                   Ravnateljica

Maja Morić Kulušić, dipl. uč.