Erasmus+ projekti

2019. - 2021.

Učiteljsko vijeće 20. studenoga 2017.

Izvješće o provedenim mobilnostima u sklopu projekata What's APPening in our Europe.

Učiteljsko vijeće 18. listopada 2017.

Izvješće o provedenim mobilnostima u sklopu projekata What's APPening in our Europe i Energy for LIfe.

Evaluacija prve godine Whats Appening in our Europe

Na Učiteljskom vijeću 28. kolovoza 2017. predstavljeni su rezultati realizacije aktivnosti tijekom prve godine i planirane aktivnosti za sljedeću godinu u ERASMUS + projektima Energy for Life i What's APPening in our Europe.

Prezentaciju je održala koordinatorica projekata učiteljica Ivana Križanac.

poveznica

Predstavljanje projekta Energy for Life na Učiteljskom vijeću 14. studenog 2016.
Autor: Ivana Križanac, 15. 11. 2016.

Na 2. učiteljskom vijeću predstavljen je projekt Energy for Life kao i sve aktivnosti koje su prethodile prvom transnacionalnom sastanku, ali i sve buduće aktivnosti.

Iako je tim formiran upućen je još jedan poziv svim zainteresiranima da se pridruže.

Sve detalje i aktivnosti koje se odvijaju kao i kalendar budućih zbivanja, učitelji, ali i svi zainteresirani, mogu pratiti na web sjedištu škole kao i na eTwinning platformi i web sjedištu projekta.