Obavijst o rezultatima natječaja
Autor: Meri Friganović, 3. 11. 2023.

- učitelj/ica njemačkog jezika

- učitelj/ica engleskog jezika

- učitelj/ica matematike

KLASA: 112-01/23-01/126

učitelj/ica njemačkog jezika, neodređeno nepuno radno vrijeme, 29 sati

ukupnog tjednog  radnog vremena

Obavještavamo kandidate koji su dostavili prijavu na natječaj za zasnivanje radnog odnosa – UČITELJ/ICA NJEMAČKOG JEZIKA,  1 izvršitelj/ica, radni odnos na neodređeno nepuno radno vrijeme,  29   sati ukupnog tjednog radnog vremena, objavljenog dana 3. listopada 2023. na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Brodarica,  da je sukladno odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje (KLASA: 011-03/19-01/03 URBROJ: 2182-62-01-19-01) te Izmjene i dopune Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje (KLASA: 011-03/21-01/05  URBROJ: 2182-62-07-21-01),  uz prethodnu suglasnost Školskog odbora na sjednici održanoj dana 2. studenog 2023. na radno mjesto UČITELJ/ICA NJEMAČKOG JEZIKA, neodređeno nepuno radno vrijeme, 29  sati ukupnog tjednog radnog vremena, izabran kandidat Sunčica Petrović, profesor njemačkog jezika i književnosti i talijanskog jezika i književnosti.

KLASA: 112-01/23-01/127

Predmet: Obavijest o izboru kandidata nakon provedenog natječajnog postupka

učitelj/ica engleskog jezika, neodređeno nepuno radno vrijeme, 8 sati                     ukupnog tjednog radnog vremena

Obavještavamo kandidate koji su dostavili prijavu na natječaj za zasnivanje radnog odnosa – UČITELJ/ICA ENGLESKOG JEZIKA,  1 izvršitelj/ica, radni odnos na neodređeno nepuno radno vrijeme,    8 sati ukupnog tjednog radnog vremena, objavljenog dana 3. listopada 2023. na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Brodarica,  da je sukladno odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje (KLASA: 011-03/19-01/03 URBROJ: 2182-62-01-19-01) te Izmjene i dopune Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje (KLASA: 011-03/21-01/05  URBROJ: 2182-62-07-21-01),  uz prethodnu suglasnost Školskog odbora na sjednici održanoj dana 2. studenog 2023. na radno mjesto UČITELJ/ICA NJEMAČKOG JEZIKA, neodređeno nepuno radno vrijeme,  8  sati ukupnog tjednog radnog vremena, izabran kandidat Katarina Gabrilović, magistra edukacije engleskog jezika jezika i književnosti i magistra talijanskog jezika i književnosti.

KLASA: 112-01/23-01/128

Predmet: Obavijest o izboru kandidata nakon provedenog natječajnog postupka

učitelj/ica matematike, neodređeno nepuno radno vrijeme, 26 sati                            ukupnog tjednog  radnog vremena

Obavještavamo kandidate koji su dostavili prijavu na natječaj za zasnivanje radnog odnosa – UČITELJ/ICA MATEMATIKE,  1 izvršitelj/ica, radni odnos na neodređeno nepuno radno vrijeme,    26 sati ukupnog tjednog radnog vremena, objavljenog dana 3. listopada 2023. na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Brodarica,  da je sukladno odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje (KLASA: 011-03/19-01/03 URBROJ: 2182-62-01-19-01) te Izmjene i dopune Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje (KLASA: 011-03/21-01/05  URBROJ: 2182-62-07-21-01), odlukom ravnateljice na sjednici Školskog odbora održanoj dana 2. studenog 2023. na radno mjesto učitelj matematike na neodređeno nepuno radno vrijeme, 26   sati  ukupnog tjednog radnog vremena,  nije izabran kandidat te će se natječaj ponoviti.