Poziv na procjenu odnosno testiranje - učitelj razredne nastave
Autor: Meri Friganović, 20. 9. 2022.

KLASA: 112-02/22-01/42

URBROJ: 2182-1-60-01-22-01

U Brodarici 19. rujna 2022.

POZIV NA USMENU PROCJENU ODNOSNO TESTIRANJE

I VREDNOVANJE

USMENA PROCJENA ODNOSNO TESTIRANJE I VREDNOVANJE KANDIDATA u postupku natječaja za zasnivanje radnog odnosa učitelja RAZREDNE NASTAVE (m/ž),  na  određeno puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena koji je objavljen dana 6. rujna 2022. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Brodarica, Brodarica, održat će dana 23.rujna 2022. (petak) u Osnovnoj školi Brodarica, u učionici br. 9 s početkom u 11 sati.

Na procjenu odnosno testiranje pozivaju  se sljedeći kandidati:

REDNI BROJ

IME I PREZIME KANDIDATA

1.

A.  B.

2.

K. G.

3.

K. K.

DIPLOMIRANI UČITELJ

4.

A. T.  V.

5.

A.  P.

PRAVILA TESTIRANJA

Kandidat/kinja je dužan/na na procjenu odnosno testiranje ponijeti sa sobom odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu) na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata/kinje i masku za lice.

Ako kandidat/kinja ne pristupi procjeni odnosno testiranju smatra se da da je odustao/la od prijave na natječaj i ne smatra se kandidatom/kinjom.

Svi članovi Povjerenstva imaju pravo postavljati do tri pitanja iz područja objavljeni na mrežnoj stranici Osnovne škole Brodarica (http://os-brodarica.skole.hr, pod rubrikom Naslovnica, podrubrika Natječaji) koja se vrednuju od strane svakog člana Povjerenstva pojedinačno od 1-5 bodova i na kraju zbrajaju.

Razgovor s ravnateljicom će se obaviti nakon usmene procjene odnosno testiranja.

KLASA: 112-02/22-01/43

URBROJ: 2182-1-60-01-22-01

U Brodarici 19. rujna 2022.

POZIV NA USMENU PROCJENU ODNOSNO TESTIRANJE

I VREDNOVANJE

USMENA PROCJENA ODNOSNO TESTIRANJE I VREDNOVANJE KANDIDATA u postupku natječaja za zasnivanje radnog odnosa učitelja RAZREDNE NASTAVE (m/ž),  na  određeno nepuno radno vrijeme, 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena koji je objavljen dana 6. rujna 2022. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Brodarica, Brodarica, održat će dana 23.rujna 2022. (petak) u Osnovnoj školi Brodarica, u učionici br. 9 s početkom u 11 sati.

Na procjenu odnosno testiranje pozivaju  se sljedeći kandidati:

REDNI BROJ

IME I PREZIME KANDIDATA

1.

K. G.

2.

K. K.

DIPLOMIRANI UČITELJ

3.

A. T. V.

PRAVILA TESTIRANJA

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje