Poziv na procjenu odnosno testiranje
Autor: Meri Friganović, 20. 12. 2022.

stručni suradnik pedagog (m/ž) na neodređeno puno radno vrijeme

KLASA: 112-02/22-01/134

URBROJ: 2182-1-60-01-22-01

U Brodarici 20. prosinca 2022.

POZIV NA USMENU PROCJENU ODNOSNO TESTIRANJE

I VREDNOVANJE

USMENA PROCJENA ODNOSNO TESTIRANJE I VREDNOVANJE KANDIDATA u postupku natječaja za zasnivanje radnog odnosa STRUČNOG SURADNIKA PEDAGOGA (m/ž),  na  neodređeno puno radno vrijeme, 40 sati tjedno koji je objavljen dana 1. prosinca 2022. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Brodarica, Brodarica, održat će dana 27. prosinca 2022. (utorak) u Osnovnoj školi Brodarica, u učionici br. 8  s početkom u 9.30 sati.

Na procjenu odnosno testiranje pozivaju  se sljedeći kandidati:

REDNI BROJ

IME I PREZIME KANDIDATA

ZVANJE

ADRESA E-POŠTE

1.

Z. K.

profesor pedagogije

2.

L. K.

3.

D. L. P.

4.

S. P. Š.

5.

N. S.

6.

T. Š.

7.

A. V.

PRAVILA TESTIRANJA

Kandidat/kinja je dužan/na na procjenu odnosno testiranje ponijeti sa sobom odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu) na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata/kinje i masku za lice.

Ako kandidat/kinja ne pristupi procjeni odnosno testiranju smatra se da da je odustao/la od prijave na natječaj i ne smatra se kandidatom/kinjom.

Svi članovi Povjerenstva imaju pravo postavljati do tri pitanja iz područja objavljeni na mrežnoj stranici Osnovne škole Brodarica (http://os-brodarica.skole.hr, pod rubrikom Naslovnica, podrubrika Natječaji) koja se vrednuju od strane svakog člana Povjerenstva pojedinačno od 1-5 bodova i na kraju zbrajaju.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje

Pravni i drugi izvori za pripremu kandidata:

Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10.-ispr, 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 94/13., 136/14.-RUSRH, 152/14, 07/17, 68/18,98/19 i 64/20)

Statut Škole, Izmjene i dopune Statuta (http://os-brodarica.skole.hr/pravilnici)

Pravilnik o pedagoškoj dokumentaciji i evidenciji te javnim ispravama u školskim ustanovama („Narodne novine“ broj 47/17. , 41/19. i 76/19 )

Pravilnik osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama (Narodne novine; broj 24/15.)

Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 112/10. i 82/19.)

Pravilnik o kriterijima izricanja pedagoških mjera („Narodne novine“ broj 94/15, 3/17 )

Pravilnik o utvrđivanju psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava („Narodne novine“ br. 67/14, 63/20)

Područje procjene odnosno testiranja:

intelektualno-kognitivne te psihološke sposobnosti

stručno pedagoške i metodičke kompetencije

informatička pismenost