Vijesti iz PŠ Grebaštica
Svjetski dan zaštite šuma i Svjetski dan voda
Autor: Marija Plavčić, 4. 4. 2022.

21. ožujka obilježili smo Svjetski dan zaštite šuma, dok se 22. ožujka obilježava Svjetski dan voda.

Četvrtaši su obilježili Svjetski dan zaštite šuma pišući eko poruke kojima smo ukrasili naše Stablo dobrote. Također su na temi šume naučili što je činkvina i okušali se u pisanju iste.

Drugaši i četvrtaši povodom Svjetskog dana voda upoznali su se sa svjetski poznatim slikarom Monetom i njegovim djelom Lopoči.

PŠ Grebaštica 2013./2014.

Učenici PŠ Grebaštica

Ove školske godine 2013./2014. PŠ Grebaštica broji sedamnaest učenika u dva kombinirana odjeljenja.

U školi rade dvije učiteljice: Divna Vukičević (1. i 3. razred) i Ursula Jurić (2. i 4. razred) i

spremačica Draga Peran.

Evo kratke povijesti naše škole.

PŠ Grebaštica je tijekom svoje prošlosti bila područna škola OŠ Tina Ujevića i OŠ Primošten

- Draga. Jedno vrijeme škola nije radila sve do njene obnove 2006. godine.

Školske godine 2008./2009. škola ulazi u sastav OŠ Brodarica.

Srdačan pozdrav šalju Vam učenici i djelatnice PŠ Grebaštica!